Hvorfor ikke et historisk kart fra en eller flere av Hvalerøyene som årets julepresang?

Som kjent selger Hvaler kulturvernforening kart med historiske navn fra Vesterøy, Spjærøy, Asmaløy, Kirkøy og Søndre Sandøy. Dette til inntekt for foreningens mange gjøremål.  Til en pris av kr 350,-  kan du sikre deg et flott kart i størrelse 70 x 100 .

Kartene, som her er montert opp på sjøbua på Nordgårdsbrygga, kan du kjøpe på julemarkedet på kystmuseet 8. desember, evt. ta kontakt med undertegnede på mobil 41463771 eller mailadresse: paulh@online.no. Betale kan du også gjøre på Vippsnr.: 15948

Ved levering på Hvaler finner vi alltid en god løsning, men ved forsendelse må vi beregne et tillegg på kr 150,-

En fin gave til alle som interesserer seg for Hvalers historie og kultur.

Paul Henriksen

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *